کیوان کالا، بزرگترین سایت خرید عمده وتک لوازم جانبی  

اگر شما مغازه دار یا پخش کننده هستید برای مشاهده قیمت عمده و همکاری کالاهای موجود در سایت کافیست باشماره شرکت تماس گرفته اعلام کنید تا پس از بررسی و تایید، قادر به مشاهده قیمت های همکاری درفروشگاه باشید. همچنین می توانید در تلگرام با شماره 09370400469-09156908456 در ارتباط باشید.

کانال تلگرام همکاران کیوان کالا را پس از تائید دریافت می کنید.

کانال تلگرام مشتریان کیوان کالا

K1KALA@

https://t.me/K1KALA

  • بزرگترین سایت خرید عمده و تک لوازم جانبی به صورت همزمان: با تنوع بیش از 3,500 کالا
  • هر آنچه که شما نیاز دارید، ما تامین می کنیم.
  • بهترین قیمت : مرکزپخش کیوان کالا،پایین ترین قیمت خریدرابرای همکاران ومشتریان تضمین می کند.
  • نماینده رسمی بیش از 18شرکت معتبر
  • ارسال رایگان کالا به سراسر ایران            امکان خرید حضوری               مشاوره خرید

سخنی با همکاران گرامی

کیوان کالا به عنوان بزرگترین سایت پخش عمده و تک لوازم جانبی  کامپیوتر ،موبایل،تجهیزات ذخیره سازی ،الکترونیک،صوت و تصویر خودرو،کالاهای خاص،موبایل های طرح اصلی و اصلی و . . . ، بعد از حضور موفق چند ساله دراین حوزه ها بر آن شده است که در کنار فروش تک با بهترین قیمت به مشتریان خود بخش فروش عمده با پایین ترین قیمت برای همکاران و پخش کنندگان راه اندازی کند و فروش ها به صورت همزمان در یک سایت می باشد و اما سایت اصلی فروش به همکاران شرکت کیوان کالا با نام همکاران برتر "HamkaraneBartar  "را با فروشگاه تک خود (کیوان کالا) یکی کرده تا با تمرکز بیشتر در راستای خدمات به مشتریان و همکاران گرامی بپردازد .

دلایل زیادی باعث شد تا مرکز پخش کیوان کالا  دست به این کار بزند اما اصلی ترین آن ها عبارتند از:

  • بازخورد همکاران گرامی و عدم رضایت از نمایش قیمت برای همه کاربران: با تماس هایی که همکاران محترم در سراسر ایران با ما داشتند از اینکه قیمت خرید کالاها برای تمامی افراد  در سایت همکاران برتر قابل مشاهده بود ناراضی بودند.

 

  • فشار روز افزون شرکت های تامین کننده برای بالابردن قیمت فروش در سایت: مرکز پخش کیوان کالا با توجه به اهداف جلب رضایت مشتری همیشه سعی داشته که کالا را با کمترین سود دریافتی به دست مغازه داران گرامی برساند. اما این موضوع باعث شده بود تا شرکت های تامین کننده فشار برای بالا بردن قیمت ها به کیوان کالا اعمال کنند و در مواردی باعث ندادن کالا و قطع همکاری با تامین کننده شده بود. به همین دلیل فروشگاه کیوان کالا را با همکاران برتر ترکیب کردیم .
    • همکاران گرامی برا ی خرید از مجموعه کیوان کالا به صورت عمده میتوانید ازطریق تماس یا ارسال پیام در تلگرام جهت راهنمایی و دریافت اطلاعات بخش همکار اقدام نمایند .

          

                                      

                                       k1kalaadmin@

                                          05142255448                                    

                                          05142254448

                                          09156908456

با تشکر