درباره ما

بسمه تعالی

فروشگاه کیوان کالا با بهره گیری از وب سایت نویسان حرفه ای در زمینه تجارت الکترونیک پا به عرصه ظهور نهاد و این مرکز افتخار دارد که از سال 1394 در نیشابور شروع به فعالیت نموده است و از سال 1392 به صورتی سنتی مشغول فروش لوازم جانبی درشهرستان می باشد.

این تیم  با در نظر داشتن اهداف نوین و استفاده از تکنولوژی روزدنیا سعی در ایجاد محیطی وسیع و مطمئن برای ارائه هر چه بیشتر و بهتر عناوین موجود در حیطه رایانه ، مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، از جمله لوازم جانبی رایانه ، لوازم جانبی تلویزیون ، نرم افزار های اورجینال داخلی و خارجی ، لوازم جانبی موبایل و تبلت ، کالاهای خاص و ویژه ، سیستم های الکترونیکی و هوشمند و... رایج داشته است . با در نظر داشتن پیشرفت تکنولوژی و روش های کسب و کار در عرصه تجارت الکترونیک فروشگاه کیوان کالا مفتخر است اعلام نماید اولین مرکزی می باشد که در سطح نیشابور با ایجاد بستر مناسب تجارت الکترونیک ارائه خدمات از طریق سایت کیوان کالا و فروش کالا به همکاران ومشتریان گرامی را در تمامی نقاط کشور امکان پذیر نموده است .


این مجموعه جهت ارائه خدمات نوین با شرکت های بزرگی در زمینه لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل همکاری می نماید
 
 

 

 همکاران و مشتریان گرامی با ثبت نام در سایت کیوان کالا می توانند بدون خروج از محل کار خود و یا خانه عناوین مورد نیاز خود را  در سایت سفارش دهند و مراحل سفارش را از زمان ثبت تا ارسال  بصورت آنلاین چک نمایند وهمچنین فاکتور نهایی را قبل از ارسال سفارش با تمامی جزئیات مشاهده نمایند و سفارش را در شهر محل سکونت خود تحویل بگیرند . لازم بذکر است نوع حمل و نقل توسط خریدار انتخاب می گردد .

 یکی از اهداف فروشگاه کیوان کالا ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان خود است . کاهش چشمگیر زمان خرید ، فراوانی عناوین و جمع آوری آنها در یک مرکز باعث سهولت در خرید همکاران و مشتریان می گردد .

امکانات سایت در هنگام خرید :

راهنمای سایت کیوان کالا
عکس محصولات
توضیحات مربوط به هر محصول
قیمت همکار- قیمت مشتری (بسته به نوع حساب کاربری)
پرداخت آنلاین
اطلاع از عناوین پرفروش
اطلاع از عناوین جدید اضافه شده به سایت
و امکاناتی دیگرجهت سهولت در خرید

 لازم به ذکر است تمامی این تلاشها باعث ایجاد ارزش افزوده زمانی و ریالی برای همکاران و مشتریان گرامی می گردد .

 در آخر با آرزوی بهترین ها برای همکاران و مشتریان گرامی فروشگاه کیوان کالا اعلام می دارد همیشه و با تمام توان در راستای تحقق اهداف خود جهت سرویس دهی بهتر ومطمئن به همکاران و مشتریان از هیچ تلاشی فرو گذاری نخواهد کرد و از همکاران عزیز خواهشمند است با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ، خدمت گذاران خود را یاری نمایند .

با تشکر