چرا شما به خرید دسته ی کامپیوتر ( گیم پد ) نیاز دارید

چرا شما به خرید دسته ی کامپیوتر ( گیم پد ) نیاز دارید؟!

هرقدر هم که شما با کنسول های بازی مشکل داشته باشید باید بپذیرید که بازی های رزمی، فوتبال، ریسینگ و مسابقه ای با کیبورد و موس برای شما چیزی جز کابوس نیست؛ فرض کنید بخواهید بازی مثل تیکن را با کیبرد انجام دهید! واقعا زجر آور خواهد بود. حتی این مسئله برای گیمیر ها آنقدر مهم می شود که بازی های ماجراجویانه و اول شخص را تنها با دسته بازی های حرفه ای انجام میدهند. واقعیت این است که خرید یک دسته بازی کامپیوتر خوب برای گیمیر ها همیشه جز الزامات بوده است.

دسته بازی های ساده و حرفه ای کامپیوتر

وقتی شما تصمیم به خرید دسته بازی مخصوص کامپیوتر خود میکنید با انبوهی از مدل های رنگارنگ با طراحی هایی به ظاهر عجیب روبرو میشوید که انتخاب را برای شما ممکن است دشوار سازد. به طور کلی دسته های بازی را میتوان به دو بخش ساده و حرفه ای تقسیم بندی کرد؛ دسته های ساده قیمت ارزان و مناسبی دارند اما معمولا از قابلیت هایی مانند شوک (ویبره) و تکنولوژی اتصال بیسیم بی بهره هستند. دسته های حرفه ای علاوه بر دارا بودن امکانات خاص بر روی خود، طراحی و ارگونومی ویژه ای داشته و دکمه ها در مناسب ترین مکان قرار گرفته اند که خستگی شما را هنگام بازی به شکل قابل توجهی کاهش داده و لذت از بازی را برای شما دوچندان میکند.

برای خرید دسته بازی مخصوص کامپیوتر به این نکات دقت کنید

  • کیفیت ساخت کابل و اتصال به  دسته: معمولا آسیب پذیر ترین قسمت یک دسته بازی کامپیوتر، محل اتصال کابل به دسته است؛ پس حتما به کیفیت این اتصال توجه کنید.

  • ارگونومی و راحتی در استفاده: بر اساس تجربه قبلی که با دسته های بازی داشتید، مناسب ترین ارگونومی را برای خود انتخاب کنید؛ در قسمت بعدی دو نوع از محبوب ترین حالت های دسته بازی را برای شما توضیح خواهیم داد.

  • باتری و نحوه شارژ: در صورتی که دسته بازی بیسیم را ترجیح می دهید باید بدانید که باتری بعضی از دسته ها برای شارژ باید از آن جدا شود که در بلند مدت این امر می تواند آزار دهنده باشد، در صورتی که بعضی دیگر مستقیما با اتصال کابل شارژ می شوند.

  • برد استفاده از قابلیت بیسیم: در تمامی دسته های بیسیم هر چه برد دسته بیشتر باشد، شما می توانید فاصله بیشتری از دانگل متصل شده به کامپیوتر بگیرید و تجربه کاربری خوشایند تری خواهید داشت.

  • سازگاری با بازی های کامپیوتری: در حال حاضر دسته های مایکروسافت ( Xbox ) بیشترین سازگاری با بازی های کامپیوتری را دارند و انتخاب مطمئن تری در این زمینه محسوب می شوند.

دسته بازی های طرح ایکس باکس و طرح ps4 ، جز محبوب ترین ها هستند

دو دسته بالا از بالغ ترین دسته های بازی هستند که توسط برند های محبوب Sony و Xbox مایکروسافت برای استفاده در کنسول های بازی اختصاصی خود طراحی شده اند. حتما شما هم متوجه شده اید که غالب دسته های موجود در بازار به دو طراحی کلی این دسته ها محدود می شوند و بسیار شبیه به این دو مدل هستند. بدیهی است که هر کدام از این برند ها طرفداران خاص خود را دارند اما طی تجربه ای که ما این دو دسته داشتیم، تجربه کار با دست های طرح ایکس باکس لذت بخش تر بوده و جایگیری دکمه ها در این دسته ها مناسب تر هستند.

خرید با اطمینان از فروشگاه اینترنتی کیوان کالا

کیوان کالا با سابقه ای 6 ساله در زمینه فروش دسته های بازی ، این امکان را در اختیار شما قرار داده است که در نهایت سهولت کالای مد نظر خود را در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.  سفارش هایی که در شهرستان نیشابور و قبل از ساعت 12 ثبت شوند، در همان روز تحویل داده میشوند؛ دردیگر شهر ها نیز میتوانند حداکثر تا 3 روز کاری سفارش خود را دریافت کرد.

امکان خرید عمده دسته بازی کامپیوتر در کیوان کالا

در صورتی که شما قصد خرید عمده دسته بازی را دارید، این امکان برای شما فراهم است تا با فعالسازی حساب کاربری شخصی و تماس باما جهت فعال سازی جساب همکار، قیمت های بروز خرید عمده را مشاهده و سفارش خود را به عنوان همکار ثبت نمایید. برای شروع کافی است در سایت ثبت نام کرده و باما تماس بگیرید.

نظرات

نظر خود را بنوسید